KĄPIEL W ZAWIESINIE BOROWINOWEJ (BAD MIT MOOREMULSION)

Zawarta w kąpieli borowina działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz regenerująco. Kąpiel stosowana może być w wybranych schorzeniach reumatycznych, neurologicznych i w stanach pourazowych narządu ruchu. Wskazaniem do kąpieli może być choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, dyskopatia, stany pourazowe stawów i mięśni, przeciążenie i intensywny wysiłek fizyczny, nerwobóle, ogólne wyczerpanie organizmu.

KĄPIEL PIWNA

Jest to całkowicie naturalna kąpiel na bazie aktywnych substancji mikrobiologicznych zawartych w drożdżach, chmielu, słodzie i wodzie. Pobudza krążenie krwi, spowalnia procesy starzenia się organizmu, odmładza i oczyszcza skórę nadając jej delikatny bursztynowy koloryt. Kąpiel piwna wpływa kojąco na układ nerwowy, a więc stanowi doskonałą formę relaksu i odprężenia.

KĄPIEL KWASOWĘGLOWA

Jest to kąpiel uzyskiwana poprzez zmieszanie ciepłej wody z wodą z saturatora, nasyconą dwutlenkiem węgla. Kąpiel kwasowęglowa wpływa na poprawę krążenia poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych, obniża ciśnienie tętnicze i zwiększa wentylację płuc. Zwiększa zawartość tlenu we krwi, co powoduje lepsze ukrwienie tkanek. Działa uspokajająco oraz relaksująco na organizm.

Kąpiele lecznicze

Kąpiele leczniczeCzas (min)Cena
Kąpiel w zawiesinie borowinowej1522 zł
Kapiel kwasowęglowa1522 zł
Kapiel piwna2045 zł